17 грудня 2014

Святий Миколай завітав до дітей-інвалідів Вижниччини

DSCN3508  Сьогодні, 17 грудня, напередодні дня Святого Миколая у Вижницькому районному будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся ранок для особливих дітей району.  

Реалізація прав людини у Державній фіскальній службі

zvernennya 

Одним з основних принципів діяльності органів Державної фіскальної служби є забезпечення додержання та можливості реалізації прав і свобод громадян, а також гарантування законності та правопорядку в системі оподаткування. 

 

Тиждень права на Вижниччині

tygden prava1 

В закладах культури Вижницького району  в рамках Всеукраїнського тижня права з 8 по 13 грудня 2014 року  проведено тиждень права, метою якого є навчання  населення, особливо молоді, відстоювати,  захищати та користуватись своїми правами.

 

Розпорядження від 15.12.2014 р. №327

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 31.03.2003 №104

Завантажити

 

Громадська рада підбила підсумки роботи за 2014 рік

gromadska rada 

16 грудня голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк взяв участь в  засіданні громадської ради при райдержадміністрації. Учасники засідання розглянули низку питань порядку денного, зокрема: про зареєстровані громадські об’днання у Вижницькому районі; звіт про роботу громадської ради при райдержадміністрації у 2014 році та план роботи на 2015 рік.

 

Розпорядження від 16.12.2014 р. №332

Про внесення змін до посадового складу Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які приймають участь в АТО, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 26.06.2014 р. №125

Завантажити

 

Прокуратура Вижницького району роз’яснює досудове врегулювання спорів за новим Законом України «Про прокуратуру»

spivpracia 

Стаття 23 нового Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року окрім загальних процесуальних повноважень прокурора під час здійснення функцій прокуратури щодо представництва інтересів громадянина або держави в суді передбачила можливість досудового врегулювання спорів.

 

Прокуратура Вижницького району роз’яснює досудове врегулювання спорів за новим Законом України «Про прокуратуру»

spivpracia 

Стаття 23 нового Закону України «Про прокуратуру» 14 жовтня 2014 року окрім загальних процесуальних повноважень прокурора під час здійснення функцій прокуратури щодо представництва інтересів громадянина або держави в суді передбачила можливість досудового врегулювання спорів.

 

В Чернівецькій облдержадміністрації створено «гарячу лінію» для учасників АТО

 DPI liniya

У відділі роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату облдержадміністрації (вул.Грушевського, 1, каб.125) функціонує «гаряча телефонна лінія» для буковинських військовослужбовців - учасників антитерористичної операції. 

 

Комісія з надання всіх видів державних соціальних допомог, статусу учасника війни та субсидій розглянула на черговому засіданні 200 заяв

podatku 

Вчора, 16 грудня, відбулось чергове засідання комісії з надання всіх видів державних соціальних допомог, статусу учасника війни, субсидій.

Всього членами комісії розглянуто 200 заяв.