19 грудня 2014

20 грудня у міграційній службі Буковини – день відкритих дверей

pasport 

З метою інформування громадян про міграційне законодавство та діяльність міграційної служби, у суботу 20 грудня в усіх територіальних органах і підрозділах Державної міграційної служби України буде проведено «День відкритих дверей».

 

На засіданні колегії районної ради розглянуто стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни у Вижницькому районі

komisia  Сьогодні, 19 грудня, відбулось засідання колегії районної ради за участю голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, керівників організацій, служб та установ району.

Святий Миколай завітав до дітей, батьки яких перебувають в АТО (ФОТО)

DSCN3729 

19 грудня відзначається добре і світле свято Миколая Чудотворця, яке кладе початок новорічно-різдвяним святам. З особливим трепетом, надією та вірою чекають на Миколая дітлахи. Вони пишуть Чудотворцю листи. За це обіцяють бути добрими та слухняними.

 

Волонтерські майстерні закликають жителів району допомогти у виготовленні теплих речей для військових

   5  Кожен із нас хоча б раз у житті був волонтером. Хтось робив це зважено і цілеспрямовано, а хтось – сам того не усвідомлюючи. Волонтерство – це можливість щось змінити на краще, комусь допомогти, чогось навчитися.  

Привітання голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка з нагоди дня Святого Миколая

ditu16  Шановні дорослі, любі дітиі! Щиро вітаю Вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що приносить в наші оселі радість, світло і добрі сподіванки.