29 грудня 2014

Заради збереження міжконфесійного миру

DSCN3929  Днями у залі засідань районної ради відбувся «круглий стіл» з питань вирішення міжконфесійних протиріч за участю представників УПЦ та УПЦ КП, голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка, його заступника Клавдії Назаренко, голови районної ради Олександра Гриндея, 

Увага – хуртовини!

 ogeled  За інформацією управління цивільного захисну населення обласної державної адміністрації, у найближчі дні очікується ускладнення погодних умов у вигляді випадання мокрого снігу з дощем, хуртовин, ожеледі та поривів вітру до 30 м/с. 

Розпорядження від 25.12.2014 р. №357

Про створення комісії по проведенню інвентаризації особових справ громадян, потребуючих соціального обслуговування та обслуговування Вижницьким територіальним центромсоціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2014 рік

Завантажити

 

Розпорядження від 25.12.2014 р. №356

Про уточнення стажу роботи та рангів дежавним службовцям в органах державної виконавчої влади

Завантажити

 

Охорона хвойних насаджень у передноворічний період

lisNPP 

Як інформує Вижницький РВ УМВС, відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільну порубку хвойних дерев у грудні-січні передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на громадян в розмірі від 85 до 170 грн, а на посадових осіб – від 119 до 204 грн.

 

Відбулася підсумкова нарада працівників культури області

gramoty  25 грудня 2014р. у обласній філармонії відбулася підсумкова нарада працівників культури області. Делегацію від Вижницького району очолювала начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Додяк. 

Феєрверки заборонено

fejerverk
 

Як інформує Вижницький РВ УМВС, відповідно до законодавства України, вся піротехніка має реалізовуватись тільки в спеціалізованих магазинах (в додатку до Ліцензії на провадження торгівлі піротехнічними виробами чітко зазначається місце здійснення реалізації), а до самої продукції теж є низка вимог.