12 січня 2015

Роз’яснення Вижницько-Путильського ОРВК щодо проведення четвертої хвилі мобілізації

armiya 

Як повідомляє Вижницько-Путильський об’єднаний районний військовий комісаріат, у 2015 році в Україні передбачаються три етапи 4-ї хвилі мобілізації. Протягом цих трьох етапів держава повинна повністю забезпечити необхідною кількістю особового складу Українські Збройні сили, Нацгвардію та прикордонну службу.  

 

На Вижниччині відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

DSCN4159  Сьогодні, 12 січня, на базі Вижницької гімназії відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів, учнів – членів наукових товариств, об’єднань.  

Сезон ГРВІ відкрито: будьмо готові!

meducuna-23  Як інформує Вижницьке міжрайонне управління Головного управління держепідслужби у Чернівецькій області, у районі ситуація із захворюваності на гострі респіраторні інфекції є стабільною і не перевищує епідемічного порогу.   

Колективи Вижницького РБНТД та Іспаського СБНТД долучились до благодійної коляди в Косові

blagodijnist 

Вчора, 11 січня, у місті Косів відбулася благодійна коляда на підтримку поранених бійців з Івано-Франківщини. Учасниками дійства були співочі колективи Косівського, Верховинського, Коломийського, Снятинського районів. 

 

Суб’єкти господарювання Вижниччини наповнили Зведений бюджет України на 64929,2 тисяч гривень

budjet 

Про це повідомив начальник Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрій Угрин. Він відзначив, що за минулий рік мобілізовано 64929,2 тис. грн. надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів. Це на 10119,8 тис.грн. більше, ніж за 2013 рік