13 січня 2015

Звернення Президента України Петра Порошенка

prezident 

Дорогі співвітчизники!

Сьогоднішня страшна трагедія під Волновахою належить до таких подій, які навіть за суворими мірками теперішніх часів вирізняються своєю жорстокістю. Від яких холодіє душа.

 

В Україні з 1 січня 2015 року введено оподаткування житлової та нежитлової нерухомості

gutlo 2  Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, змінено об’єкт оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка. 

Буковинці мають можливість подавати Декларацію про доходи через Інтернет

deklaracia   

З 1 січня 2015 року розпочалася кампанія по декларуванню доходів громадянами отриманими у 2014 році, про це інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі.

Вижниччина радо зустріла учасників фестивалю пісні і танцю «Зима в Карпатах» (ФОТО)

DSCN4303 

Сьогодні, 13 січня, у Вижниці розпочався щорічний конкурс пісні і танцю «Зима в Карпатах», покликаний популяризувати хореографічне та пісенне мистецтво, виявити кращі творчі колективи та виконавців, сприяти налагодженню тісних творчих взаємовідносин серед талановитої молоді.  

 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі надає роз’яснення щодо нововведень в оподаткуванні доходів фізичних осіб

 DPI23 Як повідомляє Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, відповідно до Податкового кодексуплатниками податку на доходи фізичних осіб є  особи, які отримують доходи з джерел походження в Україні так і  іноземні доходи.  

Аналіз звернень громадян до Державної податкової інспекції у Вижницькому районі за 2014 рік

DPI ogolochennia 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, робота зі зверненнями громадян – важлива складова у діяльності податкової служби, адже у такий спосіб забезпечується зворотний зв’язок із громадськістю. 

 

Вашківецька Переберія запрошує гостей

Vashkivci 10 

У середу, 14 січня, у день святого Василія, біля Вашківецького міського будинку народної творчості та дозвілля розпочнеться традиційне карнавальне дійство «Вашківецька Переберія».

 

Глава держави затвердив Стратегію сталого розвитку «Україна–2020»

32046 

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про Стратегію сталого розвитку «Україна – 2020».