14 січня 2015

Зібрано гуманітарну допомогу для дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

rada  Як інформує центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районної державної адміністрації, завдяки небайдужим жителям міста Вижниця зібрано гуманітарну допомогу для сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.  

«Вашківецька Переберія» – воїнам АТО

DSCN4363 

«Вашківецька Переберія» - воїнам АТО, саме під таким гаслом сьогодні, 14 січня, у день Святого Василя відбувається традиційне театралізоване дійство у місті Вашківці Вижницького району. За словами Вашківецького міського голови Миколи Перча цього року зібрані маланкарями кошти буде передано для допомоги воякам, які перебувають у зоні антитерористичної операції на сході держави.

 

Зміни в спрощеній системі оподаткування

DPIplatigku 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі інформує, що згідно Закону України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)»  від 28 грудня 2014 року зменшено кількість груп платників єдиного податку з 6-ти до 4-х:

 

Стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих за 2014 рік

 declarazia  

Державна податкова інспекція у Вижницькому районіповідомляє, що до 1 травня 2015 року триватиме кампанія декларування майнового стану і доходів, одержаних громадянами у 2014 році.