15 січня 2015

Відбулося методоб’єднання із заступниками директорів з виховної роботи та педагогами-організаторами (ФОТО)

 DSCN4409  Сьогодні, 15 січня, в районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулося методичне об’єднання із заступниками директорів з виховної роботи та педагогами-організаторами шкіл району.

Виконуючим обов’язки голови районного Товариства Червоного Хреста обрано Ольгу Майстрюк (ФОТО)

1  Сьогодні, 15 січня, відбулось засідання Правління районного Товариства Червоного Хреста. На порядку денному – 2 питання: розгляд заяви голови районного Товариства Червоного Хреста Олександри Більцан щодо звільнення із займаної посади за власним бажанням, 

Обговорено питання організації мобілізаційної роботи на Вижниччині

 armiya  

Сьогодні, 15 січня, у райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Михайла Андрюка та голови районної ради Олександра Гриндея відбулася координаційна рада з головами місцевих рад, керівниками правоохоронних органів, 

 

На Вижниччині долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання

 ATO  Сьогодні о 12-ій годині працівники районної державної адміністрації, районної ради, представники праовохоронних органів, голови місцевих рад долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання в пам’ять за всіма, хто загинув від рук терористів, 

Служба у справах дітей райдержадміністрації підбила підсумки роботи за 2014 рік

efir 06 

Як інформує служба у справах дітей районної державної адміністрації у 2014 році робота служби спрямовувалась на захист прав та інтересів дітей району відповідно до затверджених заходів.

 

Новації оподаткування - 2015

podatkova 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі доводить до відома платників податків, що з 1 січня 2015 року набув чинності Закон України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)», яким передбачено скорочення податків з 22 до 9. 

 

15 січня - День жалоби за загиблими в результаті дій терористів

traur 

Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час робочої зустрічі з головами обласних державних адміністрацій. "Прийняв рішення проголосити 15 січня, четвер, Днем жалоби за всіма, хто загинув від рук терористів. І, в першу чергу, за мирними мешканцями, які загинули на блокпосту під Волновахою", – сказав Глава держави.

 

Президент підписав Указ про мобілізацію

32057 

Президент Петро Порошенко на робочій зустрічі з керівниками обласних державних адміністрацій підписав Указ про проведення в 2015 році трьох черг часткової мобілізації.