21 січня 2015

Відбулося засідання колегії Вижницької районної ради

 komiciya  Сьогодні, 21 січня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк взяв участь у засіданні колегії районної ради, на якому заслухано питання про порядок денний та регламент роботи позачергової тридцятої сесії районної ради VI скликання, що відбудеться 26 січня 2015 року.

Зміни у формування податкового кредиту по ПДВ

 DPI ogolochennia

 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області звертає увагу платників ПДВ на те, що у зв’язку з законодавчими змінами, внесеними до Податкового кодексу Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" з 1 січня 2015 року суттєво змінилися правила формування податкового кредиту звітного періоду. 

 

На Вижниччині відзначать День Соборності України

nezalegnist  Завтра, 22 січня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбудуться урочисті збори з нагоди відзначення Дня Соборності України. Захід розпочнеться о 12-ій годині. До участі запрошуються колективи установ та організацій району, жителі Вижниччини. 

Закон про податковий компроміс набув чинності з 17 січня 2015 року

zvirka

 

Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та відмітили, що з 17 січня поточного року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу»,