22 січня 2015

Про проблеми медичної галузі йшлося на нараді з керівниками лікувально-профілактичних закладів Вижниччини

narada 22 01 

Сьогодні, 22 січня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка та голови районної ради Олександра Гриндея відбулася нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів району, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка, заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко та керівника апарату райдержадміністрації Руслани Клим.

 

«Хай об’єднаються всі береги одного вічного народу» - під такою назвою у Вижниці відбувся тематичний вечір до Дня Соборності України (ФОТО)

DSCN4564

  

Сьогодні, 22 січня, у Вижниці відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Соборності України, в яких взяли участь  голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, 

 

Вітання Президента з нагоди Дня Соборності

prezydent 

Шановні співвітчизники!

Історичний Акт злуки, проголошений 22 січня 1919 року, був символічним документом. Він окреслив географічні та ментальні контури єдиної України. З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя.

 

Декларацію слід подавати згідно з паспортними даними

declarazia  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі повідомляє, що платник податків, який відповідно до норм чинного законодавства зобов’язаний (має право) надати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи,  

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

zemlya 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України повідомляє, що за інформацією Державної служби статистики України індекс споживчих цін за 2014 рік становив 124,9%.

 

Привітання голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка з нагоди Дня Соборності України

prapor istoriya 

День Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.