23 січня 2015

Діяльність будівельних підприємств Вижницького району за 2014 рік

bydivnuctvo 

За 2014р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 818,8 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з 2013р. становив 83,1%.

Обсяги виконаних у 2014р. будівельних робіт підприємствами Вижницького району становили 4338 тис.грн., що складає 0,5% від загальнообласного показника.

 

Податкова інспекція роз'яснює зміни у справлянні акцизного податку

podatok  Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, з 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII«Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів  

У Коритному відбувся мітинг до Дня Соборності України (ФОТО)

0  Вчора, 22 січня, в селі Коритне працівниками Коритненського будинку культури спільно з сільським головою Миколою Мінтенко проведено мітинг до Дня Соборності України.  

Відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

bezpeka 

Сьогодні, 23 січня, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

 

На Вижниччині придбали ще один автомобіль для військовослужбовців в зоні АТО (ФОТО)

P1072125 

 Підприємцями, жителями, колядниками селища Берегомет та населених пунктів району, працівниками Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство», ПП «СЕНІ», ТОВ «Здоровий сон», ТОВ «БукЛіс ЛТД», прихожанами Свято-Юріївської церкви селища Берегомет придбано автомобіль марки НІССАН-ПАТРОЛ, який обладнаний для потреб військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО.