26 січня 2015

На Вижниччині прийнято районний бюджет на 2015 рік

DSCN4586 

Сьогодні, 26 січня, під керівництвом голови районної ради Олександра Гриндея, за участю депутата обласної ради Івана Шевчука, голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка відбулася позачергова тридцята сесія районної ради VIскликання.

 

У районі працює місія ОБСЄ

OSCE 

Сьогодні, 26 січня, голова районної ради Олександр Гриндей зустрівся з спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Славоміром Бердаком та Володимиром Крапівіним.

 

Жінкам продовжать право на достроковий вихід на пенсію

pensiya   Про це інформує управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі. Так, Верховна Рада продовжила до 2022 року можливість для жінок, які досягли 55 років, достроково виходити на пенсію при наявності 30 років страхового стажу і звільнення з роботи.

Вітання голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка з нагоди професійного свята працівників Вижницької міжрайонної державної фінансової інспекції

vitannya2014  Переоцінити роль цієї служби у забезпеченні функціонування правової демократичної держави важко. Працівники інспекції здійснюють фінансовий контроль за використанням коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів,