30 січня 2015

Президент затвердив додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації

32149   

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році.

На Вижниччині відзначать 26-ту річницю виведення військ з Афганістану

Afgan   

Сьогодні, 30 січня, на засіданні організаційного комітету з відзначення в районі 26-ї річниці виведення військ з Афганістану, яке провела заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко, йшлося про заходи, які планується здійснити в районі з нагоди пам’ятної дати. 

Пенсійний Фонд працює над підвищенням якості обслуговування громадян

pensiinui 

Прийом громадян в управлінні Пенсійного Фонду України у Вижницькому районі проводиться щоденно з 9 год до 18 год за адресою м. Вижниця, вул. Українська, 100а.

 

До Дня пам’яті Героїв Крут у районній бібліотеці організували літературний вечір та книжкову виставку

biblioteka1 1  Як інформує відділ культури районної державної адміністрації 29 січня у Вижницькій районній бібліотеці відбувся вечір пам’яті на тему: «Під Крутами пішли в безсмертя» за участю учнів Вижницької школи-інтернат ім. Назарія Яремчука.  

Марія Поліщук провела прийом громадян Вижницького району

Polischuk 2

 

Як інформує відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, 28 січня Вижницький район з робочим візитом відвідала начальник управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації Марія Поліщук. 

 

Студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва організували патріотичний флеш-моб (ФОТО)

 96 Вчора, 29 січня, у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва відбувся захід до Дня пам’яті героїв Крут. Студенти навчального закладу підготували доповіді про битву під Берестечком, бій під Крутами та про війну на Сході України,