02 березня 2015

Павла Лейбу, який загинув в зоні АТО, нагороджено орденом «За мужність» (посмертно) (ФОТО)

 DSCN5625

 Відповідно до Указу Президента України від 22 січня 2015 року № 26/2015 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня Лейбу Павла Радовича, жителя селища Берегомет, який загинув в зоні АТО. 

 

Керівник району Михайло Андрюк провів особистий прийом громадян

pruiom ses 

Сьогодні, 2 березня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк провів особистий прийом громадян. Впродовж дня до керівника району звернулося 3 мешканців району. Клопотання жителів стосувалися, зокрема, питань земельних відносин, надання довідок тощо.

 

Розпорядження від 26.02.02.2015 р. №42

Про затвердження плану заходів щодо виконання в районі Концепції реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікацій з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року

Завантажити

 

Розпорядження від 25.02.2015 р. №40

Про передачу бюджетних призначень

Завантажити

 

У районній бібліотеці відбулося літературно-патріотичне свято «Розквітай же рідна українська мово»

bibl1   

Як інформує відділ культури райдержадміністрації, 27 лютого у Вижницькій районній бібліотеці відбулося літературно-патріотичне свято «Розквітай же рідна українська мово», яке підготували завідувач відділу обслуговування читачів Зоя Андрюк та провідний бібліотекар Світлана Мензак.