05 березня 2015

У Берегометському ДНЗ №1 «Росинка» відкрито другу дошкільну групу (ФОТО)

DSC 0167 

Сьогодні, 5 березня, у Берегометському дошкільному навчальному закладі №1 «Росинка» відбулося відкриття другої дошкільної групи. На захід завітали голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Вижницького району Ярослав Борсук, секретар селищної ради Юлія Думенко, батьки.

 

Сформовано новий склад громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації

DSCN5640   

Сьогодні, 5 березня, відбулися установчі збори з обрання нового складу громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації, участь у яких взяли 24 представники інститутів громадянського суспільства Вижниччини.

 

 

На засіданні виконкому Лукавецької сільської ради вирішували як запобігти дитячій безпритульності на території ради

reid   

Вчора, 4 березня, заступник голови райдержадміністрації Клавдія Назаренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич взяли участь у засіданні виконавчого комітету Лукавецької сільської ради.

Про можливість подання Декларації про доходи у режимі «он-лайн»

el zvit 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі нагадує, що з 1 січня 2015 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року. 

 

Розпорядження від 02.03.2015 р. №46

Про підготовку та проведення у 2015 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у Вижницькому районі

Завантажити

 

Затверджено форму звіту з військового збору

 pidpriyemnicku-diyalnist Державна податкова інспекція у Вижницькому районі повідомляє, що наказом Мінфіну України від 13.01.2015 № 4 затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ),  

Єдиний соціальний внесок: про підсумки, звітування та правильність складання звітів

 podatkova  

З початку року суб’єкти господарської діяльності Вижницького районусплатили 11,2 мільйони гривень єдиного соціального внеску. 

5 березня в Україні оголошено днем жалоби за загиблими на шахті імені Засядька

traur 

Президент Петро Порошенко оголосив 5 березня днем жалоби у зв’язку із трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 4 березня на донецькій шахті імені Засядька.