12 березня 2015

Відбулася семінар-нарада з питань планування місцевих бюджетів та заходів щодо забезпечення їх виконання

komiciya   Організація планування місцевих бюджетів, складання бюджетної документації та заходів щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів району були в основі семінар-наради за участю головних бухгалтерів місцевих рад, економістів та головних бухгалтерів головних розпорядників коштів районного бюджету.

У Будинку художника відкрилася ювілейна виставка Заслуженого працівника культури України Валерія Жаворонкова (додано фото)

 

P3128484 

 

 Сьогодні, 12 березня, у Будинку художника міста Вижниці, відбулося відкриття виставки живопису Заслуженого працівника культури України, члена Спілки художників та Спілки дизайнерів України, аспіранта Чернівецького національного університету, викладача Вижницького коледжу прикладного мистецтва Валерія Жаворонкова, присвяченої його 75-річчю.

 

Надходження податку на доходи фізичних осіб перевищили 4,5 мільйони гривень

statustuka 03 

 Про це повідомив голова комісії з реорганізації Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, перший заступник начальникаВалерій Додяк.

 

Місцеві бюджети Вижниччини поповнюються акцизним податком

 akcuz

Місцеві бюджети Вижниччини вже отримали понад 632 тис. грн акцизного податку, про це повідомив начальник Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрій Угрин.

 

Обережно, шахраї!

shahrai 

За повідомленням Вижницького районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України у Чернівецькій області, останнім часом активізувалися так звані «телефонні шахрайства».

 

Рятувальники закликають жителів району не спалювати суху траву та листя

pogega14   

Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області з приходом весни, жителі району, впорядковуючи свої земельні ділянки, спалюють суху траву та листя, внаслідок чого виникають пожежі.