19 березня 2015

Про виконання місцевих бюджетів за 2014 рік, функціонування галузі охорони здоров’я та покращення благоустрою населених пунктів говорили на спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради

DSCN5906  Сьогодні, 19 березня, під головуванням голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка та голови районної ради Олександра Гриндея відбулося спільне засідання колегій райдержадміністрації та районної ради. 

Підсумки роботи автомобільного транспорту Вижницького району за січень–лютий 2015 року

avto  Як інформує Головне управління статистики у Чернівецькій області, за січень–лютий 2015 року автоперевізниками Вижницького району було перевезено 0,7 тис.т вантажів, виконано вантажооборот у обсязі 0,2 млн.ткм. 

Підсумки роботи автомобільного транспорту Вижницького району за січень–лютий 2015 року

avto  За січень–лютий 2015 року автоперевізниками Вижницького районубуло перевезено 0,7 тис.т вантажів, виконано вантажооборот у обсязі 0,2 млн.ткм. 

Президент затвердив додаткові заходи щодо посилення соціального захисту учасників АТО

Prezident  Президент України Петро Порошенко за результатами зустрічі з головами обласних державних адміністрацій, яка відбулася 14 березня за участі Прем’єр-міністра України, інших членів Кабінету Міністрів та керівників центральних органів виконавчої влади,