25 березня 2015

Про «цінність» електронних ключів

el zvit  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі інформує, що платники податків на практиці вже змогли переконатисьу суттєвих перевагах подання  звітності в електронному вигляді, 

Відбулися аукціонні торги з реалізації необробленої деревини (ФОТО)

DSCN5957  24 березня в залі засідань районної ради відбулись аукціонні торги з реалізації необробленої деревини, організовані ТБ «Буковинська Універсальна Біржа». Участь в аукціоні взяли 72учасники. 

До уваги платників екологічного податку!

invest  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі повідомляє, що порядок оподаткування екологічним податком скидів забруднюючих речовин (із зворотними водами) безпосередньо у водні об'єкти, на які у дозволі встановлені норми гранично допустимого скиду у вигляді показника «мінералізація», 

Головне управління Державної фіскальної служби надає роз’яснення щодо практичного застосування положень Податкового Кодексу

podatok 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області у форматі питання-відповідь надає роз’яснення щодо роздрібного продажу підакцизних товарів.

 

Михайло Андрюк та Олександр Гриндей висловлюють щирі співчуття близьким та рідним Олександра Колотила, який загинув у зоні АТО

trayr22   

Голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, громадськість району висловлюють щирі співчуття рідним та близьким, друзям і побратимам військовослужбовця 3-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Олександра Колотила з села Банилів, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції на Сході країни.

 

Стан каналізаційної мережі в Вижницькому районі у 2014 році

kanalizaciya 

На кінець 2014 року система каналізаційної мережі у Вижницькому районі включала 3 каналізації. Одиночна протяжність каналізаційних мереж району становила 17 км, з яких 0,9 км або 5,3% становили ветхі та аварійні мережі.

 

Постачання теплоенергії у Вижницькому районі за 2014 рік

eploenergia 

 У 2014 році підприємствами області для потреб населення та на комунально-побутові потреби було відпущено 431,0 тис. Гкал теплоенергії, що на 14,8% менше, ніж у 2013 році. 

 

Стан водопровідної мережі в Вижницькому районі у 2014 році

yak-utepliti-vodoprovid  В області на кінець 2014 року водопроводами та окремими водопровідними мережами були обладнані всі 11 міст та 7 селищ міського типу. Крім того, вода населенню та на комунально-побутові потреби відпускалася шести сільським населеним пунктам (3% від загальної їх кількості).  

На Вижниччині визначили кращий харчоблок загальноосвітніх навчальних закладів

konkurs2015 

Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращу організацію роботи харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів та інтернатних установ» у районі проведено огляд-конкурс на кращу організацію роботи харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів.

 

В Чернівцях стартувала Буковинська чоловіча волейбольна ліга

medal   

Як інформує сектор молоді та спорту райдержадміністрації, 21-22 березня в місті Чернівці стартувала чергова Буковинська чоловіча волейбольна ліга, участь в якій взяли 16 команд області. Вижниччину на змаганнях представляли збірна команда району «Черемош» та команда села Карапчів.