08 квітня 2015

КОЛОТИЛО ОЛЕКСАНДР ІЛЛІЧ, 1979 р.н.

Kolotylo 3 

 

СТАРШИЙ СЕРЖАНТ 80-Ї ОКРЕМОЇ БРИГАДИ ВИСОКОМОБІЛЬНИХ ДЕСАНТНИХ ВІЙСЬК

ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ

«ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ

 

(2014, ПОСМЕРТНО)

 

 

 

 

Розпорядження від 06.04.2015 р. №88

Про надання грошових допомог громадянам району за рахунок коштів "Районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення "Турбота"

Завантажити

 

В районі розпочато місячник благоустрою

DSC03634  З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, 

Команда КУ «Вижницька ЦРЛ» здобула перемогу на районних змаганнях з волейболу

20150403-0007 

Минулого тижня в спортивному залі Вижницької школи-інтернат ім. Н. Яремчука в рамках проведення районної спартакіади відбулися змагання між працівниками служб, установ та організацій району з волейболу.

 

Проведено профілактичну роботу з умовно засудженими

umovnozasudzheni  За повідомленням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районної державної адміністрації, вчора, 6 квітня, працівники центру провели зустріч з умовно засудженими, які перебувають на обліку у Вижницькому районному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції відділу державної пенітенціарної служби України у Чернівецькій області. 

Інтерв‘ю з керівництвом Державної податкової інспекції у Вижницькому районі про результати роботи та зміни в податковому законодавстві

DSCF4165 

Відбулася чергова зустріч керівництва Державної податкової інспекції у Вижницькому районі з представниками засобів масової інформації району.