16 квітня 2015

Надання житлових субсидій населенню району, ремонт доріг, стан захисних споруд – на особливому контролі районної влади

DSCN6151 

Про надання житлових субсидій жителям району, стан утримання доріг комунальної та державної власності, технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту йшлося сьогодні, 16 квітня, на нараді з керівниками служб, установ, організацій району, голів місцевих рад, яку провів голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк.

 

Вижниччину відвідав начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак

IMG 8716 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, днями відбулась робоча зустріч начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайла Сеничака з колективом Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, на якій розглянуто результати роботи, окреслено перспективи і напрямки діяльності на майбутнє.

 

Олімпійські уроки від чемпіона світу та Європи Івана Гешка (ФОТО)

 DSCN6429

Сьогодні, 16 квітня, багаторазовий переможець і призер міжнародних легкоатлетичних змагань, чемпіон Європи та світу з бігу на дистанції 1500 м, трьохразовий учасник Олімпійських ігор Іван Гешко провів відкриті уроки фізкультури в Мигівській та Черешенській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів. 

 

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2014 року триватиме до 1 травня 2015 року

deklaraciya2015 

З початку року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2014 року. З цього часу громадяни, які отримали доходи, що підлягають оподаткуванню, повинні подати до органу ДФС за своїм місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи.