17 квітня 2015

У Вижниці відбувся благодійний концерт «Великодні краплини надії» (ФОТО)

DSCN6523 

Як інформує відділ культури райдержадміністрації, вчора, 16 квітня, вже вдруге в районі проведено благодійний концерт «Великодні краплини надії» за участю учнів шкіл мистецтв району, учасників та переможців обласних мистецьких конкурсів у 2014-2015 навчальних роках.

 

Вчитель правознавства НВК «Вашківецька гімназія» Олексій Попович захищатиме честь Буковини у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

vchytel roku  За інформацією Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, завершився відбірковий (заочний) етап третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у номінаціях: «Українська мова та література», «Хімія», «Образотворче мистецтво» і «Правознавство». 

Цього року через спалювання сухої трави державі завдано збитків на суму 160 тисяч гривень

trava 

Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, останнім часом збільшилася кількість пожеж на полях та відкритих територіях, основною причиною яких є спалювання опалого листя, сухої трави, пожнивних залишків тощо, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

 

Експертна рада визначила книги, виданню яких у 2015 році сприятиме районна влада

 knugu2  

16 квітня на засіданні районної експертної ради з питань підтримки книговидання, яка діє при районній державній адміністрації, визначалися книги авторів Вижниччини, які претендують на фінансування з районного бюджету в рамках програми розвитку інформаційної та видавничої галузей.

 

Серед переможців мистецької програми «Нові імена» - двоє вижничан

maxresdefault 

Як інформує відділ культури райдержадміністрації, 15 квітня делегація педагогічних працівників та учнів  шкіл мистецтв району взяла участь у заключному етапі щорічної мистецької програми «Нові імена», заснованої з ініціативи управління культури обласної державної адміністрації спільно з обласним відділенням Українського фонду культури.

 

Спорт для всіх. Спортивні родини мірялися спритністю в змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» (ФОТО)

DSCN6455  Вчора, 16 квітня, з ініціативи сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації в спортивному залі Вижницької школи-інтернат імені Назарія Яремчука відбулися змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я». 

Економити власний час і кошти допоможуть електронні сервіси

el zvit  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі нагадує, що на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено електронні сервіси за посиланням http:// sfs.gov.ua, завдяки яким можна отримати корисну інформацію.  

На Вижниччині єдиний податок– 1,2 мільйони гривень

podatkova 

Протягом січня-березня поточного року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 1,2 млн. грн. єдиного податку. Про це повідомив голова комісії з реорганізації ДПІ у Вижницькому районі, перший заступник начальника податкової інспекції Валерій Додяк.

 

Прокуратура Вижниччини відстояла право дитини-сироти на майно

budynok  Прокурор Вижницького району, відстоюючи інтереси дитини-сироти, звертався до суду з вимогою визнати за 15-річною дівчиною з особливими фізичними потребами з числа сиріт право власності на 1/3 частину житлового будинку, про це інформують у районній прокуратурі.