21 квітня 2015

«Вижницькі обрії» відтепер доступні інтернент-користувачам

post image2 

На головній сторінці офіційного сайту Вижницької районної державної адміністрації з ініціативи голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка створено розділ «Вижницькі обрії»: http://vnrda.org.ua/ZMI/

 

Жителька села Кибаки зустріла 100-річний ювілей (ФОТО)

 SAM 3781 В неділю, 19 квітня, свій поважний 100-річний ювілей зустріла жителька села Кибаки Акилина Миколаївна Татарин. Цього ж дня 90 років виповнилося мілієвчанці Настасії Михайлівні Палій.  

На Вижниччині триває підготовка до Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня Перемоги

 nikoly znovu

20 квітня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня Перемоги.

 

Спрощено методику обчислення термінів перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства

DMS 

Як інформує прес-служба Управління державної міграційної служби в Чернівецькій області, згідно зміни п.2 Порядку продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, внесеної постановою КМУ від 31.03.2012 № 163, змінено спосіб відліку термінів тимчасового перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства. 

 

Вижницька райдержадміністрація – переможець районної спартакіади

borci 

Як інформує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації, 17 квітня відбулися змагання з міні-футболу, які завершили спартакіаду серед державних службовців та працівників установ та організацій району.

 

Виконуючий обов’язки начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Заверуха Володимир Михайлович проведе у Вижниці виїзний прийом громадян

 pruiom ses

29 квітня в приміщенні центру надання адміністративних послуг Вижницької районної державної адміністрації виконуючий обов’язки начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Заверуха Володимир Михайлович проведе  виїзний прийом громадян. 

Час проведення: з 11:00 до 13:00 години.