22 квітня 2015

Учениця Вижницької школи мистецтв посіла 2 місце в обласному конкурсі з предмету «Живопис»

hydognuk2 

Як інформує відділ культури райдержадміністрації, 21 квітня у місті Чернівці відбувся обласний конкурс з предмету «Живопис» для учнів 2 класу художніх шкіл, в якому взяли участь учні Вижницької художньої школи. 

 

У черзі на квартиру станом на 1 січня 2015 року

gutlo   

Станом на 1 січня2015 року в області на обліку для одержання житла і поліпшення житлових умов перебувало 18,9 тис. сімей та одинаків. Протягом 2014р. житлові умови поліпшили 50 сімей, що в 1,9 раза менше, ніж у 2013р.

24 квітня в районі стартує зовнішнє незалежне оцінювання

 

ZNO

Як інформує відділ освіти райдержадміністрації, у п’ятницю, 24 квітня буде проводитися державна підсумкова атестація з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання.  

Якщо у звітному кварталі не було ні нарахувань, ні виплат доходу, форма №1ДФ не подається

DPI23  Як інформує Головне управління державної фіскальної служби у Чернівецькій області, згідно  пп. «б» п. 176.2 ПКУ  податкові агенти зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ  для податкового кварталу податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.  

На Вижниччині з початку року видано 804 реєстраційних номерів платників податків

DPI23 

«Отримання облікової картки платника податків є найбільш актуальною адміністративною послугою, - повідомив голова комісії з реорганізації Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, перший заступник начальника ДПІ Валерій Додяк.

 

Бібліотечні працівники району провели семінар з питань покращення інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів

bibl  Як інформує відділ культури райдержадміністрації, вчора, 21 квітня, відбувся семінар бібліотечних установ району на тему «Інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів району: сучасні вимоги та нормативи». 

Деклараційна кампанія виходить на фінішну пряму

dovidka 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, кампанія декларування доходів, отриманих громадянами упродовж 2014 року, виходить на фінішну пряму. Тому податківці Вижниччини максимально активізувались у напрямку надання роз’яснень і практичної допомоги, докладають всіх зусиль, аби кожному декларанту було комфортно декларувати отримані доходи.

 

Стан незавершених будівель та споруд у Вижницькому районі на 1 січня 2015 року

bydivnuctvo 

Станом на 1 січня 2015 року в стадії незавершеного будівництва у Вижницькому районі знаходилось 34 будівлі та інженерні споруди (9,9% від загальної кількості по області), з них у стадії будівництва було 9 об’єктів, призупинено будівництво 25 об’єктів.