24 квітня 2015

Розпорядження від 22.04.2015р. №98

Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Вижницького району на 2015 рік

Завантажити

 

У Берегометі з’явилася алея Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

DSC02690  Вчора, 23 квітня, у селищі Берегомет, на території нафтогазовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» відбулося закладання алеї Героїв Небесної Сотні. 

Розпорядження від 22.04.2015 р. №97

Про внесення змін до Складу робочої групи з питань оптимізації мережі бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів району, затвердженого розпорядження районної дерєавної адміністрації від 21 серпня 2013 року №195 "Про створення робочої групи"

Завантажити

 

 

Виплату квітневих пенсій завершено

pensiya 

Як інформує управління Пенсійного фонду України в Вижницькому районі, станом на 24 квітня завершено фінансування пенсійних виплат квітня 2015 року.

Вижницька делегація відвідала вечір-концерт, присвячений ювілею Дмитра Гнатюка

vshanuv4 

Як інформує відділ культури райдержадміністрації, 22 квітня, у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської відбувся урочистий вечір-концерт на честь ювілею Героя України, народного артиста України Дмитра Гнатюка.

 

Михайло Андрюк, перебуваючи у селі Замостя, перевірив роботу дитячого навчального закладу та разом з Замостянським сільським головою обговорив питання ремонту даху будинку культури, який було пошкоджено внаслідок сильного вітру

 DSCN6639  23 квітня голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк з робочим візитом побував у селі Замостя. Зокрема, керівник району разом з Замостянським сільським головою Андрієм Приймаком відвідали сільський будинок культури, де нещодавно внаслідок сильного вітру було пошкоджено дах. 

Під час чергового засідання комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам за рахунок комплексної програми «Турбота» розглянуто 58 заяв

blagodiinist 

В середу, 22 квітня,  під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».