квітня 2015

30 квітня 2015

На звітно-виборній конференції районної організації Товариства Червоного Хреста України обрали нового голову (ФОТО)

DSCN6759  Сьогодні, 30 квітня, в залі засідань районної ради відбулася XXIV районна звітно-виборна конференція організації Товариства Червоного Хреста України.  

Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення

 eploenergia

За інформацією управління інфраструктури обласної державної адміністрації 3 березня 2015 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийнято постанову № 583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення».

 

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

narada CZ 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк провів 30 квітня засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

 

Розпорядження від 29.04.2015 р. №103

Про внесення змін до складу робочої групиз підготовки перспективного плану формування територій громад Вижницького району затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 10.04.2015 №95

Завантажити

 

Розпорядження від 28.04.2015 р. №101

Про внесення змін до персонального складу районної постійної комісії з питань реалізації районною державною адміністрацією повноважень у галузі земельних відносин, затвердженого розпорядженням Вижницької райдержадміністрації від 26.08.2010 року №307

Завантажити

 

Черга на виготовлення паспортів для виїзду за кордон досягла 150 тисяч

pasport biometrychnyj 

Прес-службаУправління державної міграційної службиУкраїни вЧернівецькій областіповідомляє, що станом на 29 квітня 2015 року підрозділами міграційної служби з початку року прийнято понад 662 тис. заяв-анкет громадян для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

 

Культпрацівники Вижниччини –лауреати обласної рейтингової культурно-мистецької програми за підсумками роботи у 2014 році

gramoty 

Відділ культури Вижницької районної державної адміністрації повідомляє, що 30 квітня в місті Чернівці відбулося вручення Почесних грамот кращим працівникам, лауреатам обласної рейтингової культурно-мистецької програми за підсумками роботи у 2014 році із занесенням на Галерею пошани.

 

На травневі свята в міграційній службі області буде забезпечено чергування

DPI liniya  Як інформує прес-служба Управління державної міграційної служби України в Чернівецькій області, у святкові дні 1-4 та 9-11 травня структурні та територіальні підрозділи УДМС в Чернівецькій області не працюватимуть та прийом громадян з надання адміністративних послуг не здійснюватиметься.  

29 квітня 2015

Відбулося засідання робочої групи по проведенню комплексної суцільної експертизи складання, виконання місцевих бюджетів та контролю за своєчасним і повним справлянням платежів

narada biudget  Як інформує фінансове управління райдержадміністрації, 23-24 та 28 квітня відбулося засідання робочої групи по проведенню комплексної суцільної експертизи складання, виконання місцевих бюджетів та контролю за своєчасним і повним справлянням платежів.