травня 2015

29 травня 2015

Індивідуальний підхід до кожної людини та надання якісних соціальних послуг – в основі роботи працівників Вижницького територіального центру соціального обслуговування

3  Як інформує Вижницький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), днями  мультидисциплінарна команда в складі завідувача відділення соціальної допомоги вдома, соціального працівника, соціального робітника, медичних працівників здійснила виїзд у ряд населених пунктів району.  

Руслан Сенчук привітав випускників Берегометської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 зі святом останнього дзвоника (ФОТО)

IMG 8282  Сьогодні, 29 травня, заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук побував на урочистій лінійці з нагоди свята останнього дзвоника у Берегометській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, що у Вижницькому районі. 

Розпорядження від 27.05.2015р. №126

Про розподіл міжбюджетних трансфертів з державного бюджету районному бюджету на 2015 рік

Завантажити

 

Розпорядження від 26.05.2015р. №125

Про внесення змін та доповнень до списку осіб, зарахованих до кадрового резерву, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 30.12.2014 року №364

Завантажити

 

Відбувся вечір-спомин педагога, краєзнавця, поета, письменника Михайла Васильовича Іванюка

DSCN7710  Як інформує відділ культури райдержадміністрації, 18 червня минає рік, як відійшов у вічність педагог, краєзнавець, історик, поет, письменник, полум’яний борець за волю України, великий патріот своєї землі Михайло Іванюк. 

У школах району пролунав останній дзвоник

6 

Сьогодні в усіх школах району відбулися урочисті лінійки з нагоди свята останнього дзвоника. Керівники районної державної адміністрації побували у навчальних закладах району, аби привітати випускників, школярів, педагогів та батьків із завершенням навчального року та висловити слова вдячності за здобуті досягнення. 

 

Переможцям учнівських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань вручено премію «Надія України» (ФОТО)

6   28 травня у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочистості з нагоди вручення учнівської премії «Надія України». Цьогоріч премією відзначено 51 учня району, їхніх вчителів та батьків.

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Андрюка з останнім дзвоником

stannij dzvonyk 

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

 

Відбулося спільне засідання колегій районної державної адміністрації та районної ради

DSCN7570 

28 травня відбулося спільне засідання колегій райдержадміністрації та районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Андрюка та голови районної ради Олександра Гриндея на якому підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2015 року.

 

28 травня 2015

Розпорядження від 25.05.2015 р. №124

Про внесення змін до персонального складу колегії Вижницької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 21 серпня 2014 року №178

Завантажити