02 грудня 2015

Правила користування сервісом «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (ЗІР)

 DPI

Нагадуємо платникам податків, що з грудня 2013 року на офіційному веб-порталі ДФС України створено та запроваджено загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР).

 

На скільки поповнили бюджет платники податків Вижниччини

statustuka 03 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, впродовж січня-листопада 2015 року податки та збори рівномірно та ритмічно спрямовувалися як до державного бюджету, так і до місцевих скарбниць. 

 

Соціальних працівників району поінформували про роботу центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

pravo2015 2  Днями в приміщенні Вижницького територіального центру відбувся семінар для соціальних працівників та соціальних робітників, який провели представники Вижницького місцевогого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про це інформує Вижницький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 

Вижниччина готується до новорічних та різдвяних святкувань

DSCN0404  Про культурно-мистецькі заходи, які відбуватимуться у Вижницькому районі впродовж новорічно-різдвяних свят, йшлося сьогодні, 2 грудня, на нараді з заступниками директорів з виховної роботи, керівниками клубних закладів району, яку провела заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко.  

Оплата населенням Вижницького району житлово-комунальних послуг за жовтень 2015 року

eploenergia   

За січень–жовтень поточного року населенням області було сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 527,2 млн.грн. З них населенням Вижницького району фактично сплачено 22,3 млн.грн., що становило 82,3% до суми нарахувань.