03 грудня 2015

У Вижниці відзначили Міжнародний день інвалідів

DSCN8956   Сьогодні, 3 грудня, у Вижницькому районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів і для дітей, і для дорослих.

Студентам розповіли про профілактику ВІЛ/СНІДу

snid   Як інформує районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районної державної адміністрації, днями до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом фахівці центру провели у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва захід щодо профілактики поширення ВІЛ-СНІДу.

Зареєструвати договір про визнання електронних ключів тепер набагато легше

zaregistrirovatu   

Зареєструвати договір про визнання електронних ключів тепер набагато легше, про це інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі. 

Фізичні особи мають право на застосування пільг зі сплати земельного податку

zemlya 

 Головне управління ДФС у Чернівецькій області звертає увагу громадян, що земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України (далі - ЗКУ), а справляння плати за землю - Податковим кодексом України (далі - ПКУ).

 

Набрала чинності нова форма податкової д

deklaracia 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що Наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26.10.2015 за №1298/2774, затверджені нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкція щодо її заповнення.

 

ДФС Буковини: щодо порядку визначення строків здавання готівкової виручки (готівки) до банку

podatkova 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області зазначають,що порядок визначення строків здавання готівкової виручки (готівки) встановлено Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 р. N 637 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.01.2005 р. за N 40/10320 (далі - Положення).

 

Звернення першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка до Міжнародного дня інвалідів

Den invalidiv 

 Шановні жителі району!

3 грудня відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день інвалідів.