07 грудня 2015

Звіт про роботу із зверненнями громадян у Вижницькій районній державній адміністрації за 11 місяців 2015 року

Вижницька райдержадміністрація у своїй роботі зі зверненнями громадян керується Конституцією України, Законом України від 02.10.1996 р. №393 «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

 

Рятувальники запрошують на навчання молодь

ryatuvalnyky 

Вижницький районний сектор управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області інформує про те, що стартує набір на навчання у 2016 році до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за державним замовленням.

 

Працівники культури влаштували благодійну акцію в Берегометській лікарні Червоного Хреста

20151205 140654 

Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, у суботу, 5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера в лікарню Червоного Хреста в селищі Берегомет з концертною програмою та продуктовими наборами завітали працівники культури району.

 

На Вижниччині новий начальник управління Пенсійного фонду

pensiinyi 

Сьогодні, 7 грудня, Вижницький район з робочим візитом відвідав начальник головного управління Пенсійного фонду у Чернівецькій області Михайло Романів, який представив колективу Вижницького районного управління Пенсійного фонду новопризначеного начальника – Миколу Бойка. 

 

Керівники крайової та районної влади привітали учасників АТО з Днем Збройних сил України

armiya  Вчора, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України у районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції на сході держави.