09 грудня 2015

Геннадій Зубко: Децентралізація – єдиний спосіб для України бути успішною

233 f 0 

Децентралізація – єдиний спосіб для України відбутися як спроможна, незалежна держава. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час публічного звіту щодо виконання Програми діяльності Уряду.

 

Надходження єдиного податку від платників Вижниччини за 11 місяців поточного року становлять 5,8 мільйонів гривень

reityng   Як інформує начальник Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрій Угрин, за 11 місяців поточного року суб’єкти господарювання Вижниччини, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевих бюджетів 5,79 млн.грн. єдиного податку.

Інформація для страхувальників!

zvernennya  У зв’язку із завершенням 2015 фінансового року та з метою своєчасного відшкодування коштів Фонду застрахованим особам, просимо оперативно, своєчасно та в повному обсязі подати до Вижницької міжрайонної виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Рятувальники закликають: обігрівайтесь безпечно!

opalennya   

Вижницький районний сектор управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.

 

На Буковині СБУ затримала на хабарі арбітражного керуючого

habar2 

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі у Чернівецькій області арбітражного керуючого.