10 грудня 2015

Новообрані депутати Вижницької районної ради склали присягу

DSCN9089  Сьогодні, 10 грудня, відбулося перше пленарне засідання другої сесії районної ради VII скликання, на якому новообрані депутати склали присягу, яку зачитав депутат, який уже восьмий раз підтвердив довіру виборців Юрій Никифоряк.  

Демографічна ситуація в Вижницькому районі у січні–жовтні 2015 року

55cd5f27-5011-7527-5011-75287d6d1a20.photo.0  Станом на 1 листопада поточного року чисельність наявного населення Вижницького району, за оцінкою, становила 55,6 тис. осіб або 6,1% загальної чисельності населення області. У міських поселеннях району проживало 17,3 тис. осіб, у сільській місцевості – 38,3 тис. осіб.  

Відповідальна особа, яка зобов’язана сплатити податки з суми середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні

business-people-shaking-hands-10796997  Відповідно до п. 12 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265), суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі  

Коли п’ятнадцятий день реєстрації податкових накладних припадає на святковий чи вихідний день

kalendar 

Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

 

Відповідальність за реалізацію не облікованих товарів

zvernennya   Відповідно до п. 12 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265), 

Отримати інформацію про свої доходи можна через електронний сервіс ДФС

computer-istock 

Фахівці Державноїподаткової інспекції у Вижницькому районінагадують про те, що ДФС України запровадила новий електронний сервіс під назвою «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».

 

Надходження ЄСВ від страхувальників Вижниччини у поточному році зросли до 77,2 мільйонів гривень

ESV 

Забезпечення своєчасних надходжень єдиного соціального внеску – це один із основних напрямів роботи Державної податкової інспекції у Вижницькому районі

 

У Вижниці відбулася презентація книг «Крізь серце і душу» Віталія Шпанюка та «В долині широкій» і «Ти ж бо, Мілієве, справжній мій скарб» Ярослава Кузика (ФОТО)

DSCN9040  Вчора, 9 грудня, в Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося методичне об’єднання шкільних бібліотекарів, про це інформує відділ освіти районної державної адміністрації.