17 грудня 2015

Відбулося друге пленарне засідання другої сесії районної ради VII скликання

komiciya  Сьогодні, 17 грудня, відбулося друге пленарне засідання другої сесії районної ради VII скликання, на якому було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року. 

Посів озимих під урожай 2016 року у Вижницькому районі

posiv  Агроформуваннями Вижницького району закладено основи майбутнього урожаю.  

Сервіс „Пульс” ДФС – миттєве вирішення усіх питань податкового та митного законодавства

puls  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі звертає увагу громадян, що завдяки сервісу „Пульс” представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти ЗЕД, мають можливість повідомити про неправомірні дії або діяльність співробітників Державної фіскальної служби, 

При прийнятті працівника на роботу повідомляйте ДФС

zayavu-pro-priyom-na-robotu 

Нагадуємо громадянам, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року за №413 затверджено форму Повідомлення про прийняття працівника на роботу. 

 

Надходження до місцевих бюджетів Вижниччини податку на доходи фізичних осіб склали майже 21 мільйон гривень

reityng  Впродовж одинадцяти місяців 2015 року надходження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) до місцевого бюджету склали 20,9 млн. гривень, що на 20,9 відсотка або на 3,6 млн. грн. більше, як торік. 

Контролюючий орган має право анулювати реєстрацію платника єдиного податку за наявності податкового боргу

borgnuku 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформують, відповідно до пункту 299.10 статті 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу. 

 

Платники єдиного податку зобов'язані сплатити єдиний соціальний внесок

podatkova 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області, нагадують фізичним особам – підприємцям, які здійснюють підприємницьку діяльність на спрощеній системі оподаткування, щодо сплати єдиного соціального внеску.

 

Щодо термінів сплати єдиного податку

kalendar  Фізична особа – підприємець першої і другої груп сплачує єдиний податок щомісяця  не пізніше 20 числа за наступний місяць. Відповідно до ст.122 Податкового кодексу України, несплата (неперерахування) платником податків – фізичною особою сум єдиного податку в порядку та у строки, визначені законодавчим актом, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 50% ставки податку, 

Волонтери Вижниці організували для дітей, батьки яких загинули в АТО поїздку до садиби Святого Миколая

12347763 994227847285008 7795530036959051908 n  Днями волонтери Вижниці організували для дітей, батьки яких загинули в АТО поїздку до садиби Святого Миколая, що у с. Пістинь Івано-Франківської області. 

ДФС Буковини : платникам єдиного податку щодо особливостей перевищення обсягу доходу

podatky   Фахівці Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області звертає увагу платників єдиного податку, у разі перевищення обсягу доходу у календарному кварталі у розмірі 300 тис.грн., платник єдиного податку   І – групи з наступного кварталу зобов’язанийза заявою перейти на застосування ставки єдиного податку,