23 грудня 2015

Жителі Вижницького району перерахували 3,2 мільйони гривень військового збору

armiya 

На забезпечення обороноздатності України з доходів громадян Вижницького району сплачено 3,2 мільйона гривень військового збору. Зокрема, у поточному місяці на потреби національного війська надійшло 0,2 мільйона гривень цього платежу, - про це інформує начальник Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрій Угрин.

 

На Вижниччині учасниками пілотного проекту щодо спрощеного оформлення земельних ділянок за два візити до ЦНАП стали родини учасників АТО (ФОТО)

DSCN9319 

Сьогодні, 23 грудня, у Центрі з надання адміністративних послуг районної державної адміністрації відбулася презентація результатів пілотного проекту щодо спрощеного оформлення земельних ділянок за два візити до ЦНАП. Участь у заході взяли в.о. начальника управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Вадим Чувпило, голова Банилівської сільської ради Василь Соломко, в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Вижницькому районі Андрій Будз, жителі села Банилів, які стали учасниками цього проекту.

 

Послугами Центру обслуговування платників у Вижницькому районі скористались 6337 осіб

podatkova 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, впродовж 11 місяців поточного року до Центру обслуговування платників у Вижницькому районі звернулось 6337 платників податків, яким було надано 3990 адміністративних послуг.

 

Обговорено питання реалізації соціальних гарантій учасників АТО

ATO231215  23 грудня відбулася зустріч за участю голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка, виконувача обов’язки начальника управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Вадима Чувпила, керівника обласного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей Валерія Красняна, 

Президент підписав Закон щодо поіменних голосувань у місцевих радах

 large 0

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань». Документ було ухвалено Верховною Радою 26 листопада 2015 року.