24 грудня 2015

Сесія районної ради затвердила бюджет Вижниччини на 2016 рік

sesiya24.12.2015  Питання бюджету на 2016 рік було основним на третій сесії районної ради VII скликання, яка відбулася сьогодні, 24 грудня. 

У Вижниці відбувся Різдвяний ярмарок (ФОТО)

DSCN9358 

Сьогодні, 24 грудня, на площі Героїв Майдану у Вижниці, за  підтримки відділу культури райдержадміністрації, підприємців та пекарень району, відбувся благодійний Різдвяний ярмарок. Зібрані кошти буде передано для допомоги воякам, які беруть участь в АТО.

 

Для психологічної допомоги воїнам АТО залучать арт-терапію

logo 0 

В Україні впроваджують соціальний проект із залучення арт-терапії як інструменту психологічної допомоги воїнам АТО. Ініціатором його є Український науково-дослідний інститут соціальної та судової психіатрії та наркології МОЗ України.

 

Про сплату єдиного соціального внеску за працюючого пенсіонера. Чи звільняється від сплати єдиного внеску працюючий на підприємстві пенсіонер за віком?

ESV 

Сплата єдиного внеску на обов’язкове державне соціальне страхування регулюється Законом України від 08.07.2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». 

 

Податкова знижка за другу вищу освіту

osvita 

Відповідно до статті 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платник податку має право включити до податкової знижки за наслідками звітного податкового року суми коштів, сплачених на користь закладів освіти, для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати. 

 

За об’єкти нерухомості по яких встановлені нульові ставки, декларація з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, подається на загальних підставах

declarazia  Відповідно до п.п. 266.5.1 п. 266.5 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, 

Електронні сервіси ДФС – це надійна допомога платникам податків

www 

Для якісного обслуговування платників податків, забезпечення комфортних умов та   швидкого процесу адміністрування податків на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено ряд сервісів, наприклад, таких як:

 

Уважно заповнюйте платіжні доручення

dovidka 

Наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 р № 666 затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, та Перелік кодів видів сплати. 

 

Сплата військового збору підприємцями

zbir   

Фахівці Державної податкової інспекції у Вижницькому районі зазначають, що відповідно до підпункту 164.1.3 пункту 164.1 статті 164 Податкового кодексу України загальний річний оподатковуваний дохід дорівнює сумі загальних місячних оподатковуваних доходів, іноземних доходів, отриманих протягом такого звітного податкового року, доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності.