01 лютого 2016

2 лютого начальник Управління ДМС у Чернівецькій області Віталій Вербицький проведе виїзний прийом громадян у Вижниці

pruiom ses   

Вижницький районний сектор управління державної міграційної служби в Чернівецькій області повідомляє, що 2 лютого 2016 року з 10-00 до 16-00 (обідня перерва з 13.00 до 13.45) начальник Управління ДМС у Чернівецькій області Вербицький Віталій Миколайович проведе виїзний прийом громадян у Вижниці (м. Вижниця, вул. Українська,20). 

Особам, які перебувають на обліку Вижницького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції розповідали як підготуватися до співбесіди з роботодавцем

KVI  Днями провідний фахівець Вижницького районного центру зайнятості населення Лариса Хованець провела інформаційно-профілактичний захід з особами засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку Вижницького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції. 

Вчителі від Вижницького району беруть участь в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016»

 vr2016 Днями у місті Чернівці стартував ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016», в якому беруть участь вчителі від Вижницького району, про це інформують у відділі освіти районної державної адміністрації. 

У Вижниці вшанували пам'ять Героїв Крут

Kruty2016 2  Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, 29 січня, у районній бібліотеці відбувся вечір пам`яті під назвою «Вони загинули за Україну», за участі громадськості міста.