02 лютого 2016

Часті запитання щодо оформлення паспорта громадянина України

pasport2 

Прес-служба Державної міграційної служби України надає відповіді на найбільш часті запитання щодо оформлення паспорта громадянина України.

 

На сайті ДМС створено базу знань

www   

На офіційному сайті ДМС започатковано формування бази знань. У новому розділі постійно будуть оприлюднюватися відповіді на запитання, які найчастіше порушуються громадянами у письмових зверненнях, зверненнях на «гарячу лінію», електронною поштою та через Facebook.

Оприлюднено ступені захисту нового паспорта у формі картки

pasport kartka  Поліграфкомбінат «Україна» розробив візуалізацію ступенів захисту нового паспорта у формі картки, про це інформує Вижницький районний сектор управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області.  

Питанням захисту прав дітей – особлива увага

ditu20142   

Під час сьогоднішньої наради розглянуто питання соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та діяльність органів опіки та піклування з питань захисту прав дітей.

На нараді з головами рад та керівниками установ, служб району розглянуто низку актуальних питань

DSCN9958  Сьогодні, 2 лютого, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка та голови районної ради Михайла Андрюка відбулася нарада з головами рад, керівниками установ, організації, служб району та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації.