03 лютого 2016

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ України у Вижницькому районі Омелян Семирозум розповідає як організувати охорону праці

Semyrozum 

Як інформує начальник відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ України у Вижницькому районі Омелян Семирозум, для того аби відповісти на запитання як організувати охорону праці насамперед необхідно з'ясувати, що ж таке охорона праці.

 

Продовжується набір на військову службу за контрактом у ЗСУ

armiya 

Військові комісаріати Чернівецької області продовжують набір на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

 

Розпочато фінансування виплати пенсій лютого

podatkova  Управлінням Пенсійного фонду України в Вижницькому районі 3 лютого розпочато планове фінансування пенсійних виплат лютого 2016 року.

Перші підсумки декларування – 2016 року на Вижниччині

 deklaraciya2015 Як інформує начальник Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрій Угрин, кампанія декларування у 2016 році має деякі відмінності від попередніх років.  

Для платників податків відбудеться семінар на тему «Офіційно про податкові новації – 2016»

 PK  

Державне підприємство «Сервісно-видавничий центр» 12 лютого 2016 року проводить Всеукраїнський семінар-форум для платників податків «Офіційно про податкові новації — 2016».

Щодо оподаткування процентів на поточних або депозитних банківських рахунках та вкладах (депозитах) у кредитних спілках

podatkova2 

Відповідно до пп. 170.4.1 п. 170.4 ст. 170 ПКУ податковим агентом платника податку під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів є особа, яка здійснює таке нарахування.

 

Щодо оподаткування виграшів, призів

vygrash 

Згідно із пп. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, пасивні доходи (крім зазначених у пп. 165.1.41 п. 165.1 ст. 165 ПКУ), доходи у вигляді виграшів, призів.

 

Щодо звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

podatkova 

З  1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24 грудня 2015 року № 909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон № 909), яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464). 

 

ДПІ: Вірно заповнені розрахункові документи – запорука вчасного надходження платежів за призначенням

podatky 

Фахівці Державної податкової інспекції у Вижницькому районі нагадують, що при сплаті платниками  податків платежів до бюджету поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється  з урахуванням  вимог наказу  Мінфіну  від 24.07.2015р. N666 «Про затвердження  Порядку заповнення  документів на переказ у разі сплати податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».