09 лютого 2016

Перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк провів апаратну нараду

komisia 

Сьогодні, 9 лютого, перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк провів апаратну нараду під час якої поінформовано про роботу структурних підрозділів за останній тиждень.

 

Керівникам організацій та установ району розповіли про порядок ведення переговорів та укладання колективних договорів і угод

DSCN9973 

Сьогодні, 9 лютого, у залі засідань районної ради відбулася виїзна семінар-нарада з питань ведення переговорів та укладання колективних договорів і угод у Вижницькому районі за участі першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка, голови районної ради Михайла Андрюка, керівників організацій та установ району.

 

Медики району підбили підсумки роботи галузі за 2015 рік

DSCN9987 

Про результати роботи медичних закладів району впродовж 2015 року йшлося сьогодні, 9 лютого, під час засідання медичної ради, в якій взяли участь голова районної ради Михайло Андрюк та перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк.

 

Оформлення та отримання паспорта громадянина України у формі картки

pasport kartka 

Як відбуватиметься заміна паспортів громадянина України у формі книжечки на паспорти громадянина України у формі картки?

Паспорти громадянина України у формі книжечки не підлягають обов’язковій заміні на паспорти громадянина України у формі картки.