10 лютого 2016

До уваги керівників торгівельних підприємств, закладів громадського харчування і побутового обслуговування!

karantyn25  Згідно із рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03 лютого 2016 року №6, до стабілізації епідеміологічної ситуації в районі, 

У Вижниці вручили перші паспорти нового зразка (ФОТО)

pasport1 

З 11 січня 2016 року Вижницький районний сектор УДМС у Чернівецькій області розпочав прийом документів громадян, які зареєстровані у Вижницькому та Путильському районах, з оформлення паспорта громадянина України нового зразка у вигляді картки. 

 

В районі проходить відбір до військової служби за контрактом

viyskomat 

На виконання вимог Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України в Вижницькому районі проводяться цілеспрямовані заходи по відбору кандидатів для укладання контрактів щодо проходження військової служби.

 

Представлено новопризначеного начальника Вижницького міжрайонного відділення СБУ в Чернівецькій області

SBU 0902 

Вчора, 9 лютого, Вижницю відвідав начальник Управління СБУ у Чернівецькій області Руслан Сторожук, який представив особову складу міжрайонного відділення новопризначеного керівника – Осипчука Миколу Миколайовича, який до цього очолював Глибоцьке відділення. 

 

Очікується погіршення погодних умов

TEB NS 10.02.2016 

За інформацією Чернівецького обласного центру з гідрометеорології 10 лютого та в першій половині 11 лютого у Карпатах очікуються пориви вітру 30-35 м/с, у Карпатах та Закарпатті вранці і вдень – сильні дощі.

 

У Банилові пройшов турнір пам’яті Танасія Андрича з вільної боротьби

IMG 9526 

Днями у селі Банилів відбувся Міжобласний турнір з вільної боротьби пам’яті Танасія Андрича, який ось уже чотири роки поспіль збирає талановиту і перспективну спортивну молодь, про це інформує організатор турніру, інструктор зі спорту, фізичної культури та роботи з молоддю с. Банилів Марина Паринюк. 

 

В районному управлінні Державної казначейської служби інформують про зміни в складанні фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів

Minfin 

Міністерство фінансів наказом від 31.12.2015 р. № 1308вніс зміни до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.