16 лютого 2016

До уваги пенсіонерів району!

pensiinui  Управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі звертає увагу пенсіонерів на тому, що у разі свого працевлаштування (у тому числі зайняття підприємницькою діяльністю, робота по строковому договору, тощо) необхідно повідомити про це управління Пенсійного фонду України.  

У Вижниці визначили кращих читців фронтової поезії (ФОТО)

DSCN9986 

Сьогодні, 16 лютого, у Вижниці відбувся ІІ районний конкурс читців фронтової поезії «Рядки опалені війною», про це повідомляють у відділі культури районної державної адміністрації. Конкурс має на меті підтримати бойовий дух українських воїнів та зробити поетичний внесок у захист єдності України.

 

На Вижниччині перебувала делегація з Донецької області

5673bd0b4537a-14 thumb 686-454 

В рамках проекту «Український Донбас» 13-14 лютого в Вижницькому районі перебувала делегація Костянтинівського району Донецької області у складі представників Костянтинівської райдержадміністрації, районної ради та фольклорного колективу «Любава», про це інформує відділ культури районної державної адміністрації.  

 

Клавдія Назаренко провела особистий прийом громадян

pruyom 30   Сьогодні, 16 лютого, заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко провела особистий прийом громадян. До посадовця звернулося 15 жителів Вижниці, Вашківців, Лукавців, Банилова та Коритного.

Відділ культури продовжує організовувати благодійні акції із збору коштів на будівництво будинку для сестри загиблого в зоні АТО Павла Лейби

Kobzari 

Як інформує відділ культури районної державної адміністрації з 11 по 13 лютого на Вижниччині, в рамках благодійної акції «Дім для солдата», відбулися концерти півфіналіста та володаря призу глядацьких симпатій телешоу «Україна має талант» Ярослава Джуся та українського музичного гурту «Шпилясті кобзарі» до складу якого входять шість бандуристів.

 

Про можливість підключення до системи дистанційного обслуговування

dyst 

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області цінує співпрацю з Клієнтами, які обслуговуються та докладає зусиль для постійного вдосконалення розрахунково-касового обслуговування, підвищення якості наданих послуг.