18 лютого 2016

Зустріч з письменниками Буковини

 zustrich2

Сьогодні, 18 лютого, у Вижницькій районній бібліотеці  відбулася зустріч з письменниками Буковини Анатолієм Томківим та Іванною Стеф’юк, про це інформує відділ культури районної державної адміністрації. 

 

Відбувся Форум місцевого розвитку Вижницького району

Forum 

Сьогодні, 18 лютого, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка та першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка відбулося засідання Форуму Місцевого розвитку Вижницького району за участю координатора Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» Наталії Белюкіної, представників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Шепітчанка» та «Банилів».

 

19 лютого – граничний термін подання декларації з податку на нерухоме майно юридичними особами

deklaracia 

Фахівці ГУ ДФС у Чернівецькій області області нагадують, юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктівжитлової та/або нежитлової нерухомості сплачують у 2016 році податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки. 

 

Припинено видачу бланків ліцензій єдиного зразка

yust 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що у зв’язку з набранням чинності з 28.06.2015 року Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», змінились основні підходи до регулювання відносин у сфері ліцензування видів господарської діяльності, зокрема запроваджено необов’язковість оформлення ліцензії, як документа у паперовому вигляді, що призвело до втрати необхідності існування бланків ліцензій єдиного зразка.

 

Відмінність кампанії декларування у 2016 році – військовий збір

vijskovyj  Головне управління ДФС у Чернівецькій області звертає увагу, що у зв’язку з набранням чинності з 01.01.2015 року норми Закону України від 28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»  

Антикорупційний сервіс «Пульс»

puls 

Вижницька ОДПІ нагадує про роботу антикорупційного сервісу "Пульс ".

Це гаряча телефонна лінія, інформація за якою приймається цілодобово. За номером телефону: (044) 284 00 07 громадяни та суб'єкти господарювання мають можливість повідомляти про неправомірні дії або бездіяльність працівників Служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. 

 

Легалізація заробітної плати

detinizacia 

У нинішніх кризових умовах актуальною проблемою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», здійснення заходів з недопущення випадків нелегальної зайнятості населення та реалізація гарантій оплати праці.

 

Забезпечення надходжень ЄСВ на Вижниччині

ESV 

Упродовж січня 2016 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Вижницького району перерахували у бюджет 4962,6 тис. гривень. Завдяки цьому індикативний показник виконано на 130,6 %, тобто, бюджет у поточному році додатково отримав 1162,6 тисяч гривень.

 

Деклараційна кампанія - 2016

deklaraciya2015 

Вижницька об’єднана державна податкова інспекція нагадує краянам, що з 1 січня 2016 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році.