25 лютого 2016

На сесії районної ради внесли зміни до бюджету на 2016 рік

 DSCN0034  Сьогодні, 25 лютого, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання п’ятої сесії районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, заступник голови обласної ради Інга Маковецька,

Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 2015 рік та про роботу філії «Вижницький райавтодор» йшлося на засідання спільних колегій райдержадміністрації та районної ради

DSCN0013 

Сьогодні, 25 лютого, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка та голови районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання спільної колегії райдержадміністрації та колегії районної ради. Під час засідання підбито підсумки виконання місцевих бюджетів Вижницького району за 2015 рік та окреслено заходи щодо їх виконання в 2016 році. 

 

У січні 2016 року платники акцизного податку сплатили до місцевих бюджетів району близько 700 тисяч гривень

podatok 

 

Як інформує Вижницька об’єднана Державна податкова інспекція, протягом січня 2016 року платники акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів району сплатили до казни громади Вижниччини 690,12 тис. гривень. 

 

Двоє вихованців Вижницької ДЮСШ стали переможцями регіонального Чемпіонату України з боксу серед юніорів

box nagorodjennia 

З 16 по 21 лютого у місті Бердичів відбувся регіональний Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2000 та 2001 років народження, про це інформує директор Вижницької районної дитячої юнацької спортивної школи Павло Сичов.

 

Об’єкти спадщин підлягають оподаткуванню

podatku 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області нагадують, відповідно до норм Податкового кодексу України при оподаткуванні спадщини застосовуються такі ставки податку на доходи фізичних осіб: нульова ставка, ставка у 5%, а також ставки у 15% або 20%.

 

Нова фінансова відповідальність для продавців-платників ПДВ

podatkova 

З 1 січня 2016 року вводиться нова фінансова відповідальність для продавців-платників ПДВ, які будуть видавати покупцям податкові накладні з допущеними помилками в обов’язкових реквізитах.

 

Особливості заповнення додатку 4 до податкової декларації екологічного податку

blagoystrii 

Державна фіскальна служба України листом від 10.02.2016 № 4499/7/99-99-15-04-02-17 роз’яснила особливості заповнення додатку 4 до податкової декларації екологічного податку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2016 №715, а саме.

 

Порядок нарахування акцизного податку для платників що здійснюють роздрібну торгівлю пальним з 01 січня 2016 року змінено

podatkova 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області наголошують, що в частині адміністрування акцизного податку до Податкового кодексу України Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесено зміни.

 

Сервіси ДФС

podatkova  Фахівці Вижницької ОДПІ звертають увагу, що з метою якісного обслуговування платників та забезпечення умов для швидкого та комфортного процесу адміністрування податків, на офіційному веб-порталі ДФС України діють такі сервіси: 

Боротьба з податковими правопорушеннями

vidpovidalnist 

Незважаючи на те, що переважна більшість платників податків сумлінно ставляться до виконання свого конституційного обовязку – сплати податків ,боротьба з податковими правопорушеннями не втрачає актуальності.