лютого 2016

29 лютого 2016

Керівники районної влади привітали зі столітнім ювілеєм жительку селища Берегомет Олену Чорногуз

100r   28 лютого жительці селища Берегомет Чорногуз Олені Георгіївні виповнилось 100 років. Привітати ювілярку з її поважним ювілеєм прийшли голова районної ради Михайло Андрюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, 

Відбулося семінар-навчання для бджолярів району

Forum 

Як інформує відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, сьогодні, 29 лютого, у залі засідань районної ради відбулося семінар-навчання для бджолярів Вижницького району. Участь у заході взяли науковці з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та представники Асоціації бджолярів Чернівецької області. 

 

26 лютого 2016

Платники податків району сплатили до державного бюджету більше 300 тисяч гривень військового збору

vijskovyj 

За січень 2016 рік платники податків Вижницького району сплатили до державного бюджету 310,20 тис. грн. військового збору, про це інформує Вижницька об’єднана Державна податкова інспекція.

 

Представники районної влади зустрілися з делегацією з Польщі

DSCN0045 

Сьогодні, 26 лютого, відбулася робоча зустріч голови районної ради Михайла Андрюка, першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка з делегацією з Польщі.

 

Інфоргафіка про благодійні внески для надання допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам

pm301image002 

Міністерством соціальної політики України розроблено інфографіку щодо посилення інформування населення України про благодійні внески для надання допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

«Я маю в серці те, що не вмирає…»

CIMG4952  Під такою назвою в Вижницькій районній бібліотеці відбувся захід присвячений 145-річчю від дня народження Лесі Українки, про це інформує відділ культури райдержадміністрації.  

Завершено фінансування виплати пенсій лютого 2016 року

pencii 

Станом на 26 лютого управлінням Пенсійного фонду України у Вижницькому районі завершено виплату пенсій за лютий 2016 року.

 

25 лютого 2016

На сесії районної ради внесли зміни до бюджету на 2016 рік

 DSCN0034  Сьогодні, 25 лютого, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання п’ятої сесії районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, заступник голови обласної ради Інга Маковецька,

Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 2015 рік та про роботу філії «Вижницький райавтодор» йшлося на засідання спільних колегій райдержадміністрації та районної ради

DSCN0013 

Сьогодні, 25 лютого, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка та голови районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання спільної колегії райдержадміністрації та колегії районної ради. Під час засідання підбито підсумки виконання місцевих бюджетів Вижницького району за 2015 рік та окреслено заходи щодо їх виконання в 2016 році. 

 

У січні 2016 року платники акцизного податку сплатили до місцевих бюджетів району близько 700 тисяч гривень

podatok 

 

Як інформує Вижницька об’єднана Державна податкова інспекція, протягом січня 2016 року платники акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів району сплатили до казни громади Вижниччини 690,12 тис. гривень.