01 березня 2016

03.03.2016р. 11.00 Відбудеться засідання громадської ради при районній державній адміністрації

У четвер, 3 березня, об 11.00 відбудеться засідання громадської ради при районній державній адміністрації.

На обговорення виносяться наступні питання.

 

У Вижницькому територіальному центрі діє прокатний пункт засобів медичної реабілітації

med.reabil  Як інформують у Вижницькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при терцентрі діє прокатний пункт засобів медичної реабілітації. 

Оформлення та отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон

pasport biometrychnyj  Вижницький районний сектор управління державної міграційної служби у Чернівецькій області надає роз’яснення щодо оформлення та отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон.  

На сайті міграційної служби запущено сервіс перевірки стану виготовлення паспорта-картки

 www Про це інформує Вижницький районний сектор управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області. Так, з 26 лютого громадяни, які оформили паспорт громадянина України у формі картки, зможуть перевірити стан оформлення документа або ж його готовність до видачі. 

СБУ попередила контрабанду наркотиків з Євросоюзу

2 

Співробітники Управлінь СБУ в Чернівецькій та Львівській областях попередили контрабанду наркотичних засобів з Євросоюзу.

 

До уваги споживачів електроенергії!

elektr 

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 №220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» з 1 березня 2016 року встановлюються нові тарифи на електроенергію, що відпускається населенню. Вони діятимуть до 31 серпня 2016 року включно.