03 березня 2016

Громадська рада при райдержадміністрації затвердила план роботи на 2016 рік

GR03032016 

Сьогодні, 3 березня, відбулося перше у цьому році засідання громадської ради при районній державній адміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка та голови районної ради Михайла Андрюка.

 

На Вижниччині визначали кращого соціального робітника

12805678 977923908958798 4744957297369088543 n 

За ініціативи Вижницького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) сьогодні, 3 березня, у м. Вижниця відбувся конкурс «Кращий соціальний робітник».

 

Заяву про перехід на сплату єдиного податку можна подати до 15 березня

podatky 

Відповідно до норм Податкового кодексу України за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених Податковим кодексом України для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. 

 

Щодо добровільної сплати єдиного соціального внеску

 DPIplatigku

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляють,  що на добровільну сплату єдиного внеску мають право члени фермерського господарства, особистого селянського господарства, а також іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, та громадяни України, які працюють за її межами.

 

Кампанія декларування 2016 - триває

declarazia 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області нагадує, що з 1 січня 2016 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у минулому році. Обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи передбачений для тих громадян, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, але з яких податок не утримувався.

 

Надходження ЄСВ за січень-лютий 2016 року

ESV  Платники податків, які перебувають на обліку у Вижницькій об’єднаній державній податковій інспекції, за січень–лютий перерахували до бюджету 9035213,7 гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Забезпечення надходжень до бюджету

biydget 

На Вижниччині зберігається тенденція зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів. 

 

Вижницька ОДПІ: Деклараційна кампанія – 2016 року

 deklaraciya2015

Свої доходи вже задекларували 43мешканці Вижницького району. Про це повідомив заступник начальника Вижницької об’єднаної державної податкової інспекції Дмитро Холіван.

 

Надходження військового збору за січень-лютий 2016 року

vijskovyj 

За січень-лютий поточного року платники податків Вижницького району мобілізували до державного бюджету 613,33тис. грн. військового збору. Зокрема, за останній місяць від мешканців району надійшло до бюджету 303,13 тис.грн. Так, у порівнянні з минулим роком сума надходжень за лютий зросла на138,63тис. грн.