10 березня 2016

У селі Карапчів звітували працівники культури (ФОТО)

 P60306-144634 На Вижниччині започатковано культурно-мистецький проект «Україно, ти моя молитва!» до 25-річчя незалежності України, про це інформує відділ культури районної державної адміністрації.  

Вижницька ОДПІ інформує про деклараційну кампанію-2016

deklaracia 

 

Вижницька ОДПІ нагадує, що з початку року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2015 року. Фізичні особи, які отримали доходи, що підлягають оподаткуванню, повинні подати до органу ДФС за своїм місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи.

 

Набувають чинності нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

el.pidpys 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє, наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 18.02.2016 №22 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15» скасовано деякі форми реєстраційних документів, а саме:

 

Кампанія декларування доходів громадян за 2015 рік - триває

deklaraciya2015 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих впродовж 2015 року розпочалася з 1 січня 2016 року та триватиме до 1 травня 2016 року. Декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації.

 

З 1 березня вступили в дію нові ставки акцизного податку

podatok  Про це інформують у Вижницькій об’єднаній Державній податковій інспекції. Так, з 1 березня змінилися ставки акцизного податку, зокрема: 

Вижницька ОДПІ: Антикорупційний сервіс «Пульс»

puls 

Вижницька ОДПІ нагадує, що громадяни мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків, або ж під час митного оформлення, скориставшись сервісом “Пульс”.

 

Вижницька ОДПІ: Боротьба з податковими правопорушеннями

pravo2015  Податки є найбільш важливим і впливовим інструментом регулювання економічних відносин та інтересів держави, регіонів, підприємств і громадян. 

З початку року до зведено бюджету платники податків Вижниччини сплатили більше 30 мільйонів гривень

budjet 

З початку року Вижницькою об’єднаною Державною податковою інспекцією досягнуто значних успіхів щодо мобілізації податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

 

Рятувальники Вижниччини закликають жителів району берегти ліс від пожеж

lis pojeji 

У Вижницькому районі 59 % від всієї території складають ліси, і те, що створювалось роками, може зникнути всього за кілька годин. Полумя губить на своєму шляху все, застерігають у Вижницькому районному секторі Управління ДСНС України у Чернівецькій області. 

 

Безсмертна поезія Кобзаря

biblioteka Shevchenko 

Під такою назвою, в рамках тижня Шевченківської книги, відбулися літературні читання у літературно-мистецькій світлиці Вижниці, про це інформує відділ культури райдержадміністрації.