12 березня 2016

МІП: Посилено мовлення українського радіо у прикордонний районах Чернівецької області

radio 

З метою посилення інформаційної безпеки держави та нейтралізації негативного інформаційного впливу закордонних мовників на населення прикордонних територій Чернівецької області, Концерном РРТ введено в експлуатацію радіомовний FM-передавач, що дозволило розпочати мовлення Українського радіо на частоті 91,8 МГц.

 

З початку року на пожежах в Україні загинуло 460 людей

DSNS 

Про це інформує Вижницький районний сектор ДСНС України у Чернівецькій області. Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частка яких виникає саме у житловому секторі. Так, з початку року в Україні виникло 9 тис. 117 пожеж, з яких 5 тис. 637 - у житловому секторі.

 

36 учнів з Вижницького району стали переможцями обласних олімпіад

olimp  36 учнів з Вижницького району стали переможцями обласних олімпіад, що більше на 4 переможці, ніж у минулому році, про це інформує відділ освіти районної державної адміністрації.  

На Вижниччині стартує І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

KDS  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 №1152 «Про проведення щорічного всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (із змінами),  

Позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю як вид покарання

admin2014 

Такий вид покарання, як позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю викладений у статті 55 Кримінального кодексу України.