16 березня 2016

Президент підписав Указ «Про відзначення 20-ї річниці Конституції України»

pidpus2 

Глава держави підписав Указ №94/2016 «Про відзначення 20-ї річниці Конституції України» з метою належного відзначення в 2016 році річниці Конституції України та сприяння консолідації суспільства навколо ідеї проведення конституційної реформи.

 

Президент підписав «безвізовий» Закон щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи та витрати у 2016 році

zakon 

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками комісії з обрання членів Національної агенції з питань протидії корупції підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році". 

 

Уряд оприлюднив план дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік

 plan2016

Уряд оприлюднив план дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік.

Основа цього плану – 379 дуже конкретних, предметних завдань, які повинен виконати Уряд разом з Парламентом і Президентом. 

Заступник голови райдержадміністрації Клавдія Назаренко провела особистий прийом громадян

 Nazarenko

Вчора, 15 березня, заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко провела особистий прийом громадян. Впродовж дня до посадовця звернулося 10 жителів Іспаса, Банилова, Вижниці, Берегомету, Коритного та Лукавців.

 

Вижницька ОДПІ інформує про надходження ЄСВ

ESV  З початку року платники податків Вижниччини сплатили 10,96 млн.грн. єдиного соціального внеску, про це повідомив начальник Вижницької ОДПІ АндрійУгрин. 

Вижницька ОДПІ: Деклараційна кампанія – 2016

deklaraciya2015  З початку 2016 рокудо Вижницької ОДПІ громадянами подано 81 декларацію про майновий стан та доходи.  

Затверджено положення про форму та зміст розрахункових документів, порядок подання та форми звітності, повязаної з використанням КОРО (розрахункових книжок)

RRO   З 11 березня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від21.01.2016 року №13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми №ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (далі - Наказ №13), 

До відома буковинських платників податків!

consultatii-telefon  У Головному управлінні ДФС Буковини повідомляють,що можна отримати консультацію в режимі оn - line зателефонувавши до Контакт-центру ДФС за телефонними номерами:0 800501007 або (044 454 16 13). 

Фіскальне відомство Буковини інформує про електронні сервіси

el.pidpys  У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області звертають увагу бізнес – спільноти краю, що з метою якісного обслуговування платників та забезпечення умов для швидкого та комфортного процесу адміністрування податків фіскальна служба пропонує платникам податків 17 електронних сервісів. 

Податківці інформують про сервіси ДФС

e-mail 

Вижницька об’єднана державна податкова інспекція пропонує платникам податків відвідати офіційний портал ДФС України і скористатися електронними сервісами, завдяки яким можна сформувати, перевірити та надіслати до органів ДФС України податкову звітність; дистанційно перевірити розрахунки з бюджетом; дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію.