17 березня 2016

Відбулася процедура з розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо надання послуг з організації гарячого харчування в навчальних закладах Вижницького району

torgy  Як інформує відділ освіти районної державної адміністрації, вчора, 16 березня, відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо надання послуг з організації гарячого харчування в навчальних закладах району.  

До уваги роботодавців!

komisia  24 березня 2016 року об 11.00 в залі засідань Вижницької районної ради відбудеться розширене засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї. 

До уваги редакторів, секретарів, менеджерів центральних, регіональних і місцевих газет

gazeti 

За дорученням Держкомтелерадіо №389/28/4 від 05.02.2016 року Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси проводить семінар на тему «Забезпечення функціонування друкованих ЗМІ в умовах роздержавлення преси» для редакторів, відповідальних секретарів, менеджерів центральних, регіональних і місцевих газет.

 

На Вижниччині готуються до відзначення 25-ї річниці незалежності України

DSCN9980 

Сьогодні, 17 березня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко та заступника голови районної ради Сергія Вірсти відбулася нарада з питань підготовки та відзначення у Вижницькому районі 25-ї річниці незалежності України за участі Вижницького міського голови Олексія Чепіля, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району та громадських активістів. 

 

Уряд призначив ще двох членів НАЗК. Україна виконала останній критерій для отримання безвізового режиму з ЄС

1703  На позачерговому засіданні у середу, 16 березня, Уряд України ухвалив рішення про призначення двох членів Національного агентства з запобігання корупції, що дозволяє НАЗК почати роботу. 

Про незаконну діяльність при реалізації алкоголю та цигарок повідомляйте до фіскальної служби Буковини

podatok  У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що на офіційному порталі територіальних органів, сформовано «Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами».