21 березня 2016

Мінекономрозвитку запускає оновлений портал надання адміністративних послуг

mineconom 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запускає оновлену версію пілотного проекту Єдиного державного порталу надання адміністративних послуг https://www.poslugy.gov.ua/.

 

23.03.2016р. 13.00 Районний етап обласного конкурсу «Буковинські пересмішки»

У середу, 23 березня, у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості відбудеться районний етап обласного конкурсу «Буковинські пересмішки». Початок о 13.00.

24.03.2016р. 12.00 Відкриття Року англійської мови

У четвер, 24 березня, у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості відбудеться урочисте відкриття Року англійської мови. Початок о 12.00.

 

Освітяни обговорили питання організації екстернату в загальноосвітніх закладах району

ekstern  Як інформує відділ освіти районної державної адміністрації, відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району, де організовано екстернат. 

Арсеній Яценюк: Маємо ресурси, щоби з травня підвищити зарплати та пенсії. Уряд ухвалить постанову, щоб це відбулося без зайвих бюрократичних процедур

pidvuwennya 

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Мінсоцполітики терміново підготувати постанову Кабінету Міністрів про підвищення соціальних стандартів на 6%, яка  передбачатиме автоматичне підвищення зарплат та пенсій без зайвих бюрократичних процедур. Про це йшлося під час позачергового засідання Уряду в понеділок, 21 березня.

 

Команда медиків виборола І місце у змаганнях з волейболу серед команд державних службовців, організацій та установ району (ФОТО)

DSCN0023  Як інформує сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації у районі триває І етап Спартакіади серед команд державних службовців, організацій та установ Вижницького району 2016 року.