22 березня 2016

На розширеній нараді підбито підсумки виконання місцевих бюджетів за січень-лютий 2016 року та роз’яснено порядок визначення місць видобутку гравійно-піщаної суміші для потреб населеного пункту без виготовлення проектної документації

DSCN0047  Сьогодні, 22 березня, під час розширеної наради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів за січень-лютий 2016 року. З цього питання інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Кириляк. 

На Вижниччині триває місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

SES 

Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району йшлося сьогодні, 22 березня, під час розширеної наради, яку провели голова районної ради Михайло Андрюк та перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району та головами місцевих рад. 

 

На Буковині Служба безпеки України попередила контрабанду цигарок

2   

У Чернівецькій області Служба безпеки України спільно з ДФС у складі міжвідомчої групи затримали  мікроавтобус, у якому незаконно перевозили майже 39 тисяч пачок цигарок відомої торгової марки.